انتخاب عینک آفتابی مد که اضافه کردن شخصیت به چهره شما

هرگز وجود دارد بسیاری از سبک های عینک آفتابی مد و رنگ را انتخاب کنید که آیا شما برای خرید عینک آفتابی طراح ، عینک آفتابی المثنی ، عینک آفتابی نسخه و یا عینک آفتابی ورزشی انتخاب بی پایان هستند. علاوه بر حفاظت از چشم خود را از اشعه های مضر خورشید ، عینک آفتابی ، همچنین بازی نقش مهمی در نشان دادن شخصیت خود و اضافه کردن مکمل به کمد لباس خود را.

نگاهی به سرنخ از celebs و انواع مد که می دانند که جفت عینک آفتابی مد می تواند رمز و راز های فوری ، شیک و لهستانی به هر نگاه اضافه کنید.

سبک

روند عینک آفتابی مد نشانه خود را از باند و مد خیابان گرفته شده است. Tints مرسوم ، مد روز رنگین کمان ، بنابراین برای یک رنگ است که پرتاب رنگ آمیزی خود را نگاه کنید.
پیچد. توسعه گذشته چشم به معبد, این سبک “پیچد ” در اطراف صورت.

سپر. سپر یک تکه نگاه مدرن و اغلب تا حدی rimmed یا عینک و در طیف گسترده ای از tints آمده است.

هوانورد. به شکل مانند یک اشک ، فلزی ، rimmed هوانورد امواج از trendiness از جنگ جهانی دوم زمانی که خلبانان مورد علاقه این سبک لذت می برد.

کلیپ های فایرفاکس. یک راه آسان برای تبدیل عینک های نسخه ای به sunwear ، سایه های ویدیوئی می تواند با هر کلیپ یا آهن ربا متصل شود.

تملق گفتن صورت خود را.

به طور کلی ، زنان باید یک جفت عینک آفتابی به مد در یک شکل است که در مقابل شکل چهره خود را انتخاب کنید.

چهره های گرد بهترین در هر چیزی اما دور فام نگاه. قاب ها باید چهره را طولانی تر و نازک تر نشان دهند. به طور کلی ، به دنبال فریم های برابر یا کمی گسترده تر از گسترده ترین بخش از صورت. به حداقل رساندن منحنی و اضافه کردن تعریف با نرم, زاویه, سبک های مستطیلی و یا سبک های ابرو دو. معابد عالی یک نمایه دیگر ایجاد می کنند. عینک آفتابی با میله های ابرو نیز چشم را به سمت بالا بکشید ، و چهره دیگر ظاهر می شود. صورت طفیلی می تواند حمل کردن اشکال هندسی ، ovals ، پیچد و سپر.

صورت مربع متشکل از یک خط فک قوی, پیشانی گسترده و گسترده ای cheekbones. کاهش زاویه با نرم, سبک های انحنا است که به صورت برخی از تعریف مانند سبک گربه چشم را. بیضی کلاسیک نیز به خوبی برای این شکل صورت کار می کند.

چهره های زاویه ای بیشتر و یا نازک نگاه بهتر در فریم طفیلی; چهره های بیضی شکل می تواند تقریبا هر سبک انجام.

عینک آفتابی خرید می تواند یک تجربه هیجان انگیز و طاقت فرسا با توجه به آرایه وسیعی از سبک ها ، طرح ها و رنگ فریم های عینک آفتابی و لنز را انتخاب کنید. با بسیاری از عینک آفتابی فوق العاده را انتخاب کنید ، مطمئن خود را به حداقل چند جفت در مجموعه خود را. هنگامی که برای خرید عینک آفتابی آن را کمک می کند تا در پیشبرد آنچه فریم های عینک آفتابی نگاه بهترین در شما. این که آیا شما نیاز به عینک آفتابی برای تکمیل هر شکل چهره ، شیوه زندگی و ترجیح وجود دارد.

عطر مد در فرانسه

مد همیشه یک عامل مهم در ساخت فرد آرام تر شده است. از زمان مصریان باستان به رومی ها و چینی ساخته شده عطر مارک در تاریخ برای ایجاد بوی تند.

برای قرن ها، فرانسه بزرگترین کارخانه تولید کننده عطر در جهان شده است. در واقع شهر کوچک در فرانسه به نام چمن به عنوان “Perfume پایتخت جهان در نظر گرفته شده است” به دلیل آن است که در آن عطر های متعدد تولید شده اند. مردم از سراسر جهان معمولا خریداری عطر که در فرانسه ساخته شده است که آن را به تولید عطر می آید از کشور است که همیشه یک قدم جلوتر از کشورهای دیگر است.

یکی از جهان شناخته شده عطر شرکتها Yves Saint-Laurent یک شرکت تاسیس شده در فرانسه است. ایو Saint-Laurent فرد پشت این شرکت طراح مد بود و به عنوان یکی از بزرگترین شکل مد قرن 20th. برخی از مخلوقات او عطر عطر و ادکلن YSL پاریس عطر و ادکلن جاز است.

شرکت عطر دیگری در فرانسه است که در سراسر جهان شناخته شده است نینا ریچی است. زن پشت برچسب – نینا ریچی در ایتالیا به دنیا آمد. او به عنوان dressmaker آغاز شده و در یکی از افراد مهم در جهان مد قرار می گرفت. برخی از خود رایحه عطر Deci دلا عشق در پاریس عطر و ادکلن و عطر نانا هستند.

در نهایت، Thierry Mugler Le Parfum، طراح مد، عکاس، و صاحب شرکت طراحی با همین نام وجود دارد. او عطر شرکت ایجاد شده مانند فرشته عطر باغ فرشته عطر ستاره و عطر فلش تابستان بی گناه.

نحوه انتخاب بهترین کیف چرم زنانه

به سختی زن مایل به کیف چرم است را پیدا کنید. این کیسه ها در مقایسه با دیگر انواع کیسه های برای زنان، اولویت حداکثر برای تجدید نظر و دوام خود را داده می شود. این کیسه ها ظرافت است که شما به سختی می دید در کیسه های ساخته شده از مواد دیگر را منعکس می کنند.

کیف چرم بالا بردن نگاه خود و شما پیدا کردن انتخاب پارچه لباسی تقریبا تمام attires خود را. به طور خلاصه این کیف بهترین برای شما بیانیه مد تقویت شناخته شده است. اما حقیقت است کیف چرم است که قطعات اصلی با کیفیت بالا انتخاب و برای تلفن های موبایل به جلسه کاملا سبک خود را که آسان نیست. رفتن با کیسه ای است که مدیریت سازگار نیست پایین شما بیانیه مد را می توانید.

5 نکاتی در خود نجات

برای اطمینان از شما جلو بروید با حامل بهترین زنان اینجا برخی از نکات مهم است که شما باید به نگرانی.

خرید کیف که کاملا ساخته شده از چرم اصل

کیف را در بازار به عنوان حامل چرم اما اغلب اوقات این به سادگی از مواد مانند چرم ساخته شده است برچسب شده پیدا کنید. طول عمر مواد کمتر است اما نگاه جذاب با براق اضافی. در مقابل کیسه است که ساخته شده از چرم واقعی با عمر طولانی تر آمده است. از این رو در صورت اطمینان به خرید کیسه های واقعی از شرکت فقط مارک. آنها اطمینان شما از همان.

کیف های بسیار مفید می

انواع کیف چرم امروز موجود در بازار وجود دارد. در حالی که برخی بیش از حد بزرگ در اندازه برخی نسبتا کوچک و دستی است. شما حتی باید کیسه که صرفا برای ایجاد سبک بیانیه و برای حمل موارد است. تصمیم بگیرید که هدف خود را کیسه خرید گذاشت و با انتخاب. اگر شما می خواهید یک کیسه برای احزاب، کیف چرم فوق العاده بزرگ را رفتن نیست و اگر شما مایل به یکی برای حمل موارد به دفتر یا کالج با کوچک رفتن نیست. اطمینان حاصل کنید که کیسه/s شما دستی را.

گونه های موجود را بررسی کنید

همه کیف در خدمت همان هدف. سبک های متعدد موجود برای مناسبت های مختلف و attires مختلف وجود دارد. هنگامی که شما به دنبال یک کیف برای زنان حفظ بیانیه سبک و همچنین مناسبت به نگرانی. یک انتخاب غلط می تواند نگاه خود را برای این رویداد از بین بردن.

برای هر چیزی را که ارزان است رفتن نیست

کیف چرم نسبت به کسانی که با کیفیت پایین که کمی گران است. از آنجا که سرمایه گذاری پول خود را سخت به دست آورده را مطمئن شوید که شما را به سرمایه گذاری با حق انتخاب. تخفیف و قیمت های پایین رانده نمی کنید. این شما تا با کیفیت پایین کوله پشتی زمین می باشد.

حفظ سبک غالب به نگرانی

زنان مد آگاهانه است و این است آن ضروری است به ادامه با انتخاب حفظ روند کیف چرم غالب به نگرانی می کند. آمار هر سال روند کیسه های جدید دنیای مد و شما باید زنده به همان است که به نگه داشتن همه چشم بر شما.

نهایی فکر

چرم کیف های دستی انتخاب خوبی هستند اما شما نیاز به خرید با نگه داشتن تمام حقایق فوق الذکر به نگرانی. این شما را در گرفتن کیف مناسب برای خودتان کمک خواهد کرد.