انتخاب عینک آفتابی مد که اضافه کردن شخصیت به چهره شما

هرگز وجود دارد بسیاری از سبک های عینک آفتابی مد و رنگ را انتخاب کنید که آیا شما برای خرید عینک آفتابی طراح ، عینک آفتابی المثنی ، عینک آفتابی نسخه و یا عینک آفتابی ورزشی انتخاب بی پایان هستند. علاوه بر حفاظت از چشم خود را از اشعه های مضر خورشید ، عینک آفتابی ، همچنین بازی نقش مهمی در نشان دادن شخصیت خود و اضافه کردن مکمل به کمد لباس خود را.

نگاهی به سرنخ از celebs و انواع مد که می دانند که جفت عینک آفتابی مد می تواند رمز و راز های فوری ، شیک و لهستانی به هر نگاه اضافه کنید.

سبک

روند عینک آفتابی مد نشانه خود را از باند و مد خیابان گرفته شده است. Tints مرسوم ، مد روز رنگین کمان ، بنابراین برای یک رنگ است که پرتاب رنگ آمیزی خود را نگاه کنید.
پیچد. توسعه گذشته چشم به معبد, این سبک “پیچد ” در اطراف صورت.

سپر. سپر یک تکه نگاه مدرن و اغلب تا حدی rimmed یا عینک و در طیف گسترده ای از tints آمده است.

هوانورد. به شکل مانند یک اشک ، فلزی ، rimmed هوانورد امواج از trendiness از جنگ جهانی دوم زمانی که خلبانان مورد علاقه این سبک لذت می برد.

کلیپ های فایرفاکس. یک راه آسان برای تبدیل عینک های نسخه ای به sunwear ، سایه های ویدیوئی می تواند با هر کلیپ یا آهن ربا متصل شود.

تملق گفتن صورت خود را.

به طور کلی ، زنان باید یک جفت عینک آفتابی به مد در یک شکل است که در مقابل شکل چهره خود را انتخاب کنید.

چهره های گرد بهترین در هر چیزی اما دور فام نگاه. قاب ها باید چهره را طولانی تر و نازک تر نشان دهند. به طور کلی ، به دنبال فریم های برابر یا کمی گسترده تر از گسترده ترین بخش از صورت. به حداقل رساندن منحنی و اضافه کردن تعریف با نرم, زاویه, سبک های مستطیلی و یا سبک های ابرو دو. معابد عالی یک نمایه دیگر ایجاد می کنند. عینک آفتابی با میله های ابرو نیز چشم را به سمت بالا بکشید ، و چهره دیگر ظاهر می شود. صورت طفیلی می تواند حمل کردن اشکال هندسی ، ovals ، پیچد و سپر.

صورت مربع متشکل از یک خط فک قوی, پیشانی گسترده و گسترده ای cheekbones. کاهش زاویه با نرم, سبک های انحنا است که به صورت برخی از تعریف مانند سبک گربه چشم را. بیضی کلاسیک نیز به خوبی برای این شکل صورت کار می کند.

چهره های زاویه ای بیشتر و یا نازک نگاه بهتر در فریم طفیلی; چهره های بیضی شکل می تواند تقریبا هر سبک انجام.

عینک آفتابی خرید می تواند یک تجربه هیجان انگیز و طاقت فرسا با توجه به آرایه وسیعی از سبک ها ، طرح ها و رنگ فریم های عینک آفتابی و لنز را انتخاب کنید. با بسیاری از عینک آفتابی فوق العاده را انتخاب کنید ، مطمئن خود را به حداقل چند جفت در مجموعه خود را. هنگامی که برای خرید عینک آفتابی آن را کمک می کند تا در پیشبرد آنچه فریم های عینک آفتابی نگاه بهترین در شما. این که آیا شما نیاز به عینک آفتابی برای تکمیل هر شکل چهره ، شیوه زندگی و ترجیح وجود دارد.