عطر مد در فرانسه

مد همیشه یک عامل مهم در ساخت فرد آرام تر شده است. از زمان مصریان باستان به رومی ها و چینی ساخته شده عطر مارک در تاریخ برای ایجاد بوی تند.

برای قرن ها، فرانسه بزرگترین کارخانه تولید کننده عطر در جهان شده است. در واقع شهر کوچک در فرانسه به نام چمن به عنوان “Perfume پایتخت جهان در نظر گرفته شده است” به دلیل آن است که در آن عطر های متعدد تولید شده اند. مردم از سراسر جهان معمولا خریداری عطر که در فرانسه ساخته شده است که آن را به تولید عطر می آید از کشور است که همیشه یک قدم جلوتر از کشورهای دیگر است.

یکی از جهان شناخته شده عطر شرکتها Yves Saint-Laurent یک شرکت تاسیس شده در فرانسه است. ایو Saint-Laurent فرد پشت این شرکت طراح مد بود و به عنوان یکی از بزرگترین شکل مد قرن 20th. برخی از مخلوقات او عطر عطر و ادکلن YSL پاریس عطر و ادکلن جاز است.

شرکت عطر دیگری در فرانسه است که در سراسر جهان شناخته شده است نینا ریچی است. زن پشت برچسب – نینا ریچی در ایتالیا به دنیا آمد. او به عنوان dressmaker آغاز شده و در یکی از افراد مهم در جهان مد قرار می گرفت. برخی از خود رایحه عطر Deci دلا عشق در پاریس عطر و ادکلن و عطر نانا هستند.

در نهایت، Thierry Mugler Le Parfum، طراح مد، عکاس، و صاحب شرکت طراحی با همین نام وجود دارد. او عطر شرکت ایجاد شده مانند فرشته عطر باغ فرشته عطر ستاره و عطر فلش تابستان بی گناه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *